Üyelik, İade, Garanti ve Teslimat Koşulları

ÜYELİK


Web sitemize üyelik tamamen ücretsizdir,
Gizlilik esas olup, üyelerimizin şahsi bilgileri kanuni mecburiyetler hariç olmak üzere üçüncü kişi veya kurumlarla paylaşılmaz,
Müşteri istediği zaman üyeliğini sildirebilir,
 Üyelik kayıtları müşteriye özel olduğundan müşteri izni olmadan başkası tarafından kullanılamaz, izinli kullanımlarda tüm sorumluluk müşteriye aittir, bu tür durumlarda firmamız sorumlu tutulamaz.
Firmamız üye olanın kimliğini doğrulamak zorunda değildir, üyelikte verilen bilgiler doğru kabul edilir. Ancak gerçeğe aykırı üyelik bilgileri verildiğinden şüphelenilmesi veya bilinmesi durumunda ilgili üyelik site yetkililerince uyarılmadan silinebilir. Bu tür durumda üye olan kesinlikle hak iddia edemez, gerçek bilgilerle sitemize yeniden ücretsiz üye olunabilir.

ÜRÜN BİLGİLERİ


Web sitemizde yer alan ürün bilgilerinin teyidi için, ürün özellikleri, fiyatı, stok adedi gibi bilgiler doğru olmakla birlikte, hatalı yazım, bilgi çekimi veya diğer teknik nedenlerden veya gözden kaçma gibi olağandışı durumlarda firmamıza telefon veya mail ile ulaşılarak kesin bilgi alınabilir. Bu tür bilinçli olmayan yanlış bilgilendirmeden firmamız sorumlu tutulamaz, yanlış bilgilendirme sonucunda müşteri mağduriyeti yaşanması durumunda müşterinin mağduriyeti karşılıklı görüşülerek giderilecektir. 
Müşteriye sipariş verdiği ürünün birebir aynısı gönderilecektir, ancak aynı renk, model, marka ürün sipariş verdikten sonra stoklarda tükenmesi veya elde olmayan nedenlerden dolayı temin edilememesi durumunda müşteriye gerekli bilgilendirme yapılacak, talep etmesi halinde ücret iadesi veya beğendiği farklı bir ürün gönderilecektir. 

GARANTİ VE İADE


Tüm ürünlerimiz Arka Kapı Organizayon garantili olup ürünle ilgili herhangi bir problem yaşanması halinde firmamızca garanti koşulları çerçevesinde gerekli tamirat veya değişim yapılacaktır.  Müşterimiz satın almış olduğu ürünü herhangi bir neden göstermeden teslim tarihi itibariyle yedi iş günü içerisinde iade edebilir, ancak iade durumunda ürünün herhangi bir şekilde kullanılmamış, zarar görmemiş, orjinal aksesuarlarının tam ve eksiksiz olması, ürünle birlikte gönderilen kutunun da tam ve sağlam eksiksiz olması gerekmektedir. İade durumunda kargo ücreti firmamızca ödenecektir. İade tutarı ise müşterinin yaptığı ödeme türüne göre aynı yollardan iade edilecektir. 
Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerimizde Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz.

TESLİMAT 


Müşterinin bdvision.net web sitemiz üzerinden yaptığı alışverişlerde özel tasarım olan gözlükler baskı için ilgili birimlerimize bildirilir ve 2 iş günü içerisinde özel tasarım hazırlanır, ardından istenilen çerçeve rengi stoklarda var ise ilgili baskı, seçilen gözlük çerçeve/renk üzerine uygulanır, stoklarda bulunmayan bir renk ise üç iş günü içinde temin edilmeye çalışılır, üç iş günü sonrasında temin edilemezse müşteriye bilgi verilerek müşterinin talebi doğrultusunda sipariş iptali veya yerine stoklarda mevcut olan farklı bir ürün gönderilir. Tüm sipariş ve teslim aşaması web sitemiz müşteri panelinden görülebilmektedir. 

KARGO SÜRESİ VE ÜCRETLENDİRME


Değeri 100.-TL yi aşan tüm siparişlerde kargo ücretsizdir, 100 TL altında olan alışverişlerde, tüm Türkiye’ye standart 6 TL kargo ücreti ödenir ve bu kargo bedeli ürün bedeline eklenerek seçilen ödeme yöntemi ile müşteriden tahsil edilir. Kargo süresi mesafeye göre bir - iki iş günüdür, kargo firmasınca belirlenen MOBİL BÖLGELERDE bu süre 5 iş gününe kadar çıkabilmektedir. Kargoda yaşanabilecek aksamalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Kargoda meydana gelebilecek kırılma, ezilme veya deformasyonlar nedeniyle ürününüzü teslim alır almaz kargo görevlisi yanında açarak kontrol ediniz, herhangi bir problem halinde tutanak tutturarak ürünü kargo görevlisine iade ediniz, kargoda meydana gelebilecek zarar ve ziyanlardan kargo firması sorumludur. 

KANUNİ HAKLAR


Müşteri, sitemize üye olarak şartları ve koşullarımızı kabul etmiş sayılır. Firmamız sitemize üye olan müşteriye taahhüt ettiği mal ve hizmeti vermekle mesuldür,
İhtilaf halinde Ankara mahkemeleri yetkilidir.